Cowen

Cowen привертає $ 46 млн для фонду цифрових активів

Підрозділ фінансової компанії та інвестиційного банку Cowen залучив понад 46 мільйонів доларів для фонду, який, по всій видимості, буде робити інвестиції, орієнтовані на цифрові активи.
Згідно з формою D, поданої до Комісії з цінних паперів і бірж США в середу, Cowen Digital Asset Investment Co. LLC привернула рівно 46 015 000 доларів від 80 інвесторів.

Кожен з них вклав як мінімум 10 000 доларів в об’єднаний інвестиційний фонд.

Згідно з корпоративним реєстром штату, Cowen Digital Asset Investment була зареєстрована в Делавері 23 березня 2021 року.

Точна інвестиційна стратегія фонду – тобто чи буде він безпосередньо інвестувати в криптовалюти або замість цього через інвестиційні механізми або галузеві фірми – не вказується в заявці.

Однак на початку цього місяця Cowen Digital Asset Investment інвестувала 25 мільйонів доларів в постачальника інфраструктури цифрових активів PolySign.

Угода поклала початок партнерства, спрямованого на те, щоб дозволити інституціональним інвесторам-клієнтам Cowen «захищати, отримувати доступ і використовувати» криптовалюти і цифрові активи.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *