ConsenSys

ConsenSys залучила $200 млн при оцінці $3,2 млрд

Компанія ConsenSys, що спеціалізується на рішеннях для екосистеми Ethereum, закрила раунд фінансування на $200 млн. Інвестори, включаючи HSBC, Marshall Wace і Coinbase Ventures оцінили її в $3,2 млрд.

Компанія направить залучені кошти на розвиток інфраструктурної платформи Infura та некастодіального гаманця MetaMask, а також на розширення штату співробітників.

Infura використовують понад 350 000 розробників – за рік їхня кількість збільшилася на 250%. Рішення популярне в секторі DeFi – на базі платформи побудовано децентралізовану біржу (DEX) Uniswap і протокол MakerDAO. Його також застосовують творці NFT-проєктів на кшталт Art Blocks та Sorare.

Число активних користувачів MetaMask, який також збудовано на базі Infura, за останній рік зросло в 36 разів і перевищило 21 млн. У жовтні 2020 року ConsenSys додала в гаманець функцію DEX-агрегатора, яка дозволила обмінювати токени безпосередньо в додатку.

У грудні цього року компанія випустила інституційну версію продукту.

“Темпи впровадження настільки високі, що з моменту укладання літньої угоди деякі з наших основних KPI зросли більш ніж вдвічі”, – заявив глава компанії Джозеф Любін.

MetaMask стягує 0,875% з кожної угоди, що здійснюється через його плагін. Це значно вище за комісії інших децентралізованих платформ на зразок SushiSwap і Curve. Згідно з Dune Analytics, у 2021 році гаманець приніс компанії понад $208 млн доходу.

Нагадаємо, у листопаді 2021 року Любін натякнув на можливість появи у MetaMask власного токена.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.