Columbia Investment

Columbia Investment: криптовалюти прийшли надовго, але їх роль неясна

Президент і генеральний директор Columbia Investment Management Company Кім Лью вважає, що криптовалюти назавжди увійшли в наше життя.

Вона додала, що люди можуть створювати багато нового в криптоекосистемі, наприклад, стейблкоіни та нематеріальні токени:

Я думаю, що це зіграє певну роль. Незрозуміло, яку саме.

Лью помітила, що для Columbia Investment Management Company, відповідальної за управління пожертвами Колумбійського університету в розмірі $ 11 млрд, важливо попрацювати з криптоактивами.

Компанії необхідні відносини з людьми, які мають великі знання, щоб «використовувати їх досвід і вирішити, яким шляхом рухатися далі».

Попри те, що криптовалюти не є класом активів, в який Columbia готова вкладати кошти через високу волатильність і супутніх ризиків, Лью вважає, що криптовалюта буде потрібна довгостроковим інвесторам.

Пропрацювавши 13 років у Ford Foundation на керівних посадах, торік Лью почала працювати з Колумбійським університетом, щоб опікати пожертвування одного з найбагатших коледжів США.

Цікаво, що недавнє дослідження показало, що майже 70% учасників, в тому числі заможні інвестори, сімейні офіси, цифрові та традиційні хедж-фонди, фінансові консультанти та цільових фондів, планують інвестувати в цифрові активи протягом наступних п’яти років.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.