13 Лютого 2023 в 21:45
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

CoinGecko: Частка Tether перевищила 51% на ринку стейблкоїнів

Tether
Share this page to Telegram

На ринку стейблкоїнів частка емітента найбільшого з капіталізації стейблкоїну USDT уперше з травня 2022 року становила 51.31%. Про це свідчать дані CoinGecko.

Друге місце займає USD Coin (USDC) – 30,64% ринку. Згідно з Coingecko, загальна ринкова капіталізація стейблкоїнів на 13 лютого становить $137,2 млрд, а з них частка USDT — $68,4 млрд. Третього в топі стабільних монет Binance USD (BUSD) становить 12,09%.

Днями BUSD потрапив до центру уваги ЗМІ — після того, як Департамент фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYDFS) вимагає від Paxos Trust припинити випуск нових Binance USD.

На початку лютого, Tether представив звіт про резерви, а також повідомив про чистий прибуток у $700 млн за останній квартал. Представники Tether у звіті запевнили, що весь чистий прибуток емітента було додано до загальних резервів USDT. Tether запевняє, що зберігає у різних активах $67.04 млрд як забезпечення ліквідності свого стейблкоїна.

Раніше Федеральний резервний банк (ФРБ) Нью-Йорка опублікував дослідження під назвою «Наслідки цифрових активів для фінансової стабільності», з якого випливає, що зростання популярності стейблкоїнів є загрозою, оскільки збільшує ризики для фінансової системи.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар