Coinbase

Coinbase викупить агрегатора криптовалютних даних Zabo

Криптовалютна біржа Coinbase підписала угоду про покупку компанії Zabo, яка надає доступ традиційним фінансовим компаніям до бірж, гаманцях і протоколам.
Zabo повідомляє, що команда компанії приєднається до команди Coinbase, щоб продовжити свою місію з розвитку криптовалютної екосистеми.

«За останні три роки ми досягли успіху у створенні найпотужнішого інструменту для підключення до будь-якої криптовалютної біржі, гаманцю або протоколу. Ми дуже раді приєднатися до Coinbase, яка, мабуть, зробила найбільше для популяризації криптовалютної екосистеми », – пишуть співзасновники Zabo.

Інструменти Zabo дозволяють зібрати криптовалютні рахунки та гаманці користувачів в одному місці. Це значно спрощує відстеження транзакцій, стеження за загальним балансом інвестицій і робить простіше складання податкової звітності.

На поточний момент в складі Zabo працює десять осіб, і всі вони увійдуть в команду криптовалютної біржі.

Нагадаємо, що в середині квітня акції біржі Coinbase почали торгуватися на фондовій біржі Nasdaq. За підсумками першого дня капіталізація компанії склала $ 85.7 млрд, однак разом з падінням криптовалютного ринку знизився і курс акцій. Тепер капіталізація Coinbase оцінюється в $ 64 млрд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *