Coinbase

Coinbase розширює пропозицію криптовалюти Шиба Іну

Криптовалютна біржа Coinbase оголосила в п’ятницю, що Шиба Іну (SHIB) тепер доступна жителям американського штату Нью-Йорк. У п’ятницю Coinbase повідомила у твіттері:

SHIB тепер доступний для торгівлі, купівлі, продажу та зберігання на Coinbase для мешканців штату Нью-Йорк”.

Це оголошення було після того, як Coinbase додала кілька торгових пар SHIB. У середу офіційний обліковий запис Coinbase Pro у Твіттері опублікував повідомлення:

“Книги ордерів SHIB-EUR та SHIB-GBP тепер працюють у режимі повної торгівлі. Тепер доступні лімітні, ринкові та стоп-ордери”.

Ціна SHIB злетіла у п’ятницю після падіння попереднього дня. На момент написання статті SHIB зріс на 21% за останні 24 години та на 261% за останні 30 днів. За останній тиждень монета впала майже на 9%.

Нещодавно SHIB обійшов конкурента dogecoin (DOGE) і стала дев’ятою за величиною криптовалютою у світі. На момент написання статті dogecoin повернув свій рейтинг, і SHIB тепер займає 10-те місце з ринкової капіталізації.

У понеділок криптовалютна біржа Kraken повідомила у своєму твіттері, що SHIB буде допущена до торгів на її платформі з вівторка. Однак біржа так і не вийшла на зв’язок, і SHIB, як і раніше, на ній не котирується.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *