Coinbase

Coinbase придбає розробника рішень для безпечного зберігання криптовалют Unbound Security

Біткоїн-біржа Coinbase оголосила про покупку ізраїльської компанії Unbound Security, що спеціалізується на розробці рішень на базі протоколу конфіденційного обчислення (MPC). Фінансові умови угоди не розголошуються.

Згідно з пресрелізом, з новим придбанням компанія, що котирується на Nasdaq, планує розширити можливості зі зберігання активів і забезпечення безпеки.

MPC – криптографічний протокол, за допомогою якого користувачі можуть здійснювати спільні обчислення, що залежать від таємних вхідних даних кожного з них. Він дозволяє розбивати приватні ключі на фрагменти, що розподіляються між довіреними сторонами для транзакції.

“Ця технологія має вирішальне значення для створення NFT та DeFi, а також інших програм Web 3.0, оскільки усуває необхідність в автономному (холодному) сховищі”, – прокоментував The Block представник Coinbase.

За його словами, біржа має намір згодом інтегрувати MPC у роздрібні та інституційні продукти. У компанії очікують, що команда Unbound Security сформує “ядро нового дослідницького центру” в Ізраїлі.

У вересні Coinbase оголосила про випуск облігацій на суму $1,5 млрд. Залучені кошти компанія планувала направити у тому числі на придбання стартапів, продуктів та технологій.

Згодом біржа збільшила обсяг випуску боргових паперів до $2 млрд, пославшись на високий попит.

Нагадаємо, у листопаді Coinbase оголосила про купівлю стартапу Agara, який управляє платформою підтримки клієнтів на базі штучного інтелекту.

Наприкінці місяця компанія придбала однойменний стартап, що стоїть за криптовалютним гаманцем BRD.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.