15 Грудня 2022 в 20:30
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Coinbase поверне користувачам втрачену криптовалюту

Coinbase
Share this page to Telegram

Американська криптовалютна біржа Coinbase допоможе користувачам повернути токени, які не розміщені у лістингу майданчика

Coinbase допоможе користувачам повернути токени, які не розміщені у лістингу біржі. Про це в коментарі TechCrunch заявив віцепрезидент з інженерних рішень у Coinbase Вілл Робінсон.

Нововведення стосується виключно токенів на базі ERC-20. Як стверджує Робінсон, користувачі можуть помилково відправити на ноду біржі токен, якого немає у лістингу. Досі подібна операція означала, що криптовалюту втрачено назавжди, проте нова розробка допоможе розв’язати проблему.

«Це було проблемою для клієнтів, які надсилали токени ERC-20 на депозитну адресу Coinbase. Коли люди випадково відправили токени, вони фактично застрягли», – визнав Робінсон.

Тепер для повернення токенів користувачам необхідно надати ідентифікатор Ethereum-транзакції та адресу смартконтракту, який відповідає за емісію токена. При цьому інструмент відновлення поки що працює тільки для деяких токенів на базі ERC-20. За повернення токенів на суму понад $100 біржа стягуватиме 5% від суми. Транзакційна комісія не включається до відсотка. Очікується, що біржа запустить сервіс у найближчі кілька тижнів. Для користувачів з Японії та клієнтів Coinbase Prime послуга недоступна.

Децентралізована влада

У вересні криптовалютна спільнота з’ясувала, що розміщена токенізована версія ether (ETH) для стейкінгу на Coinbase, Coinbase Wrapped Staked ETH (cbETH) має функцію «чорного списку». Вона дозволяє біржі Coinbase вибірково вносити до чорного списку певні адреси, якщо керівництво платформи вважатиме такий крок за необхідне.

Так, біржа може «блеклістить» адреси, якщо вирішить, що власник гаманця порушує будь-які положення користувальницької угоди. Також вона може заморозити клієнтські кошти, якщо користувач, на думку керівництва Coinbase, порушує закон або якщо цього вимагають правоохоронці.

Coinbase – не єдина криптобіржа, яка практикує внесення адрес до чорного списку. Нещодавно компанія-емітент одного з найбільш капіталізованих стейблкоїнів – USD Coin (USDC) – Circle заморозила 75 000 USDC користувачів криптоміксера Tornado Cash, після того, як той потрапив під санкції США.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар