28 Червня 2021 в 20:12
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Coinbase отримала ліцензію на зберігання криптовалюти в Німеччині

Coinbase
Share this page to Telegram

Це дозволить майданчику продовжити обслуговувати клієнтів на території країни. Вартість акцій Coinbase вже виросла на 5% до $ 237.
Найбільша в США криптовалютна біржа Coinbase отримала дозвіл Федерального управління фінансового нагляду Німеччини (BaFin) на зберігання криптовалюти, що дозволяє майданчику продовжити обслуговувати клієнтів на території країни. Після цього вартість акцій криптобіржі виросла на 5% і досягла позначки $ 237.

Акції Coinbase торгуються на фондовій біржі NASDAQ з 14 квітня 2021 року. Відразу після відкриття торгів вартість акцій досягла $ 381 при встановленій довідковій ціні в $ 250. За кілька годин акції подорожчали на 12,5% до $ 429,5, але потім котирування знизилися до локального мінімуму – $ 315. Ціна закриття в перший день торгів склала $ 328,28.

В кінці 2019 року парламент Німеччини зобов’язав всі організації, які зберігають криптовалюти, отримувати ліцензію на здійснення діяльності в BaFin. Coinbase стала першою криптобіржею, яка отримала цю ліцензію.

24 червня стало відомо, що Coinbase отримала дозвіл на роботу в Японії. Дочірня компанія криптобіржі отримала відповідну ліцензію в японському Агентстві фінансових послуг (FSA), яке контролює фінансову діяльність на території країни.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар