5 Серпня 2021 в 19:16
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Coinbase додала можливість прямої покупки криптовалют через Apple Pay

Coinbase
Share this page to Telegram

Американська біржа криптовалют Coinbase сьогодні оголосила про розширення платіжних можливостей своїх користувачів.

Відтепер клієнти Coinbase можуть поповнювати рахунки безпосередньо через Apple Pay. Раніше ця опція була доступна тільки власникам власної карти Coinbase при додаванні її в гаманець Apple.

«Якщо у вас вже прив’язана дебетова карта Visa або Mastercard до Apple Wallet, Apple Pay буде автоматично з’являтися як платіжний метод при покупці криптовалют через Coinbase на iOS-пристрої з підтримкою Apple Pay або в веббраузері Safari», – пише компанія.
Крім того, восени така ж можливість з’явиться у користувачів Google Pay. Інформація про те, що Coinbase готується інтегрувати Apple Pay і Google Pay, з’явилася в кінці квітня – тоді користувачі помітили відповідні значки в коді програми Coinbase.

Також сьогодні Coinbase повідомила про підключення миттєвого виведення коштів в США через систему Real Time Payments (RTP), до $ 100 000 за транзакцію. У минулому клієнтам доводилося користуватися механізмом автоматизованого клірингу, виведення коштів через який може займати до п’яти днів. Число транзакцій через RTP в день при цьому не обмежується.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар