Біткоін

CME обійшла Binance на ринку біткоін-ф’ючерсів

Відкритий інтерес до ф’ючерсах на біткоіні на Чиказькій товарній біржі (CME) на цьому тижні досяг максимальних значень.

Після запуску ф’ючерсів на біткоін-ETF сума контрактів на цій платформі зросла до $ 5,68 млрд, що становить 22% від усього ринку ф’ючерсів на BTC.

Раніше беззаперечним лідером виступала криптовалютна біржа Binance. Тепер відкритий інтерес до даного продукту на цій платформі скоротився до $ 5,66 млрд. Загальний відкритий інтерес до ф’ючерсів на біткоіні досяг в кінці поточного тижня $ 25,7 млрд.

З моменту запуску ф’ючерсного продукту ETF на Нью-Йоркській біржі в контракти на CME потрапили понад $ 1,5 млрд. Нагадаємо, емітентом фонду виступила компанія ProShares. Її продукт доступний інвесторам під тікером BITO. У минулий четвер ETF акумулював 2133 контракту на листопадові ф’ючерси, а також 1679 контрактова з експірації 29 жовтня.

Біткоін завершує тиждень сильним відступом. У ніч на суботу, 23 жовтня, курс BTC впав до $ 69 934. Капіталізація провідної криптовалюти зараз становить $ 1,148 трлн.

Нагадаємо, в середині поточного тижня на деяких торгових майданчиках біткоін впритул наближався до $ 67 000, оновивши, тим самим, квітневий максимум.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *