31 Серпня 2021 в 18:10
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Число щомісячних активних користувачів MetaMask перевищило 10 млн

MetaMask
Share this page to Telegram

У серпні Ethereum-гаманець і розширення для браузера MetaMask досяг ще однієї важливої ​​віхи – щомісяця активна база користувачів вперше перевищила 10 мільйонів, що підкреслює зростальний попит на активи DeFi.

Команда MetaMask вважає, що експоненціальне зростання обумовлений сукупністю факторів, в тому числі швидким впровадженням технології смартконтрактів Ethereum, тривалим розширенням протоколів DeFi та успішним запуском рішення для обміну токенами. Компанія також вважає, що бум невзаємозамінних токенів привів до залучення більшого числа користувачів.

У жовтні 2020 року MetaMask зареєстрував мільйон активних користувачів на місяць, в липні того ж року їх було 545 000. Більша частина зростання пов’язана з так званим «Влітку DeFi», яка охопила крипторинки в середині 2020 року. І хоча в кінці року сектор DeFi продемонстрував ознаки уповільнення, він залишається одним з найбільш гарячих сегментів ринку криптовалют.

На момент написання статті в екосистемі DeFi було заблоковано понад $ 155 млрд. Крім блокчейну Ethereum інвестори DeFi звертаються до інших мереж, наприклад, Binance Smart Chain і Polygon, які за останні місяці продемонстрували значне зростання завдяки низьким комісіям і підвищеної ефективності.

Водночас хакери продовжують атакувати протоколи децентралізованого фінансування. Останньою жертвою став протокол DeFi-кредитування Cream Finance, втратив майже $ 19 млн. Сумно, що це другий злом за поточний рік.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар