Ethereum

Число активних Ethereum-адрес перевищило показник екосистеми біткоіна

Тижнева змінна середня активних адрес в мережі першої криптовалюти за останні півтора місяця знизилася на 60% – з ~ 1,3 млн до ~ 500 000, мінімум з квітня 2020 року. Значення виявилося нижче відповідного показника в блокчейні Ethereum.

Bitcoin’s active addresses on the blockchain network just plunged to its lowest level since April 2020.

This data is bearish. It shows demand for Bitcoin is drying up very quickly. pic.twitter.com/vdmwagbvtm— Mr. Whale (@CryptoWhale) July 1, 2021

Дані Glassnode показують, що це третій випадок в червні, коли за подібною метрикою Ethereum перевершив біткоін. Раніше подібна ситуація спостерігалася на початку 2018 року.

Число активних адрес в мережі другої за капіталізацією криптовалютою за останній тиждень зросла більш ніж на 9% – до ~ 700 000. Показник на 22% нижче квітневого максимуму в ~ 900 000.

Інші компоненти Flippening Index, що порівнюють метрики біткоіна й Ethereum, надходження від транзакційних комісій і загальне число укладених транзакцій, демонструють перевагу останнього на 300% + і ~ 500% відповідно.

У біткоіна залишається перевага за такими показниками, як число нод, обсяг переданої ончейн-вартості, обсяг торгів і кількість пошукових запитів в Google.

Нагадаємо, частка надходжень від транзакційних комісій в доходах Ethereum-майнерів в червні скоротилася з 43,5% до 15%.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *