ETH

Чи зможе ефір сьогодні прорвати опір в районі $ 4000 ?

Курс ефіру (ETH) продовжує зміцнюватися. На цьому тижні монета закріпилася на рівні $ 3500 і не зупинилася на досягнутих результатах. Сьогодні курс ETH встановив новий рекорд, досягнувши $ 3930.

За останні 24 години капіталізація ефіру зросла ще на 10% до $ 453,068 млрд. Зростання ринку децентралізованого фінансування є одним з провідних факторів, що стимулюють ралі ETH.

За даними Glassnode, в DeFi-проектах за рік різко зріс обсяг заблокованого ефіру. Зараз даний показник становить понад 22% від загальної пропозиції альткоіна.

Паралельно спостерігається відтік криптовалюти з торгових майданчиків, що створює її дефіцит на ринку і підсилює попит на цей актив. За капіталізації, ефір уже обійшов таких гігантів, як Johnson & Johnson, Walmart і UnitedHealth.

Аналітики FundStrat ще в кінці квітня опублікували доповідь, в якому спрогнозували зліт ETH до $ 10 000 до кінця 2021 року. Зростання числа користувачів ефіріум-додатків створює умови для подальшого зміцнення курсу ETH, вважають експерти.

За даними EtherScan, добова кількість транзакцій в мережі досягло 1,7 млн ​​- це максимальний показник за всю історію ефіріума.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *