Shar Pei

Чи заслужив токен Shar Pei статус нового лідера мемів крипторинка?

Shar Pei – новий токен-мем, який привернув увагу криптовалютного світу своїм швидким зростанням з моменту запуску листопаду. На момент написання статті обсяг торгів Shar Pei становив $380000 при ринковій капіталізації $6 млн.

Усього за три тижні після запуску Shar Pei вже набрав понад 5000 власників, чому і був проголошений наступною великою монетою-мемом. Вважається, що Shar Pei готовий трансформувати сектор токенів-мемів, бувши натхненним популярною китайською породою великих мускулистих собак з характерною зморшкуватою шкірою.

Токен, за заявами, що повністю належить спільноті, у майбутньому дозволить інвесторам отримувати прибуток внаслідок стейкінгу.

Зазвичай такі криптовалюти звинувачуються у несправедливому розподілі токенів, оскільки великий відсоток емісії ділиться між командами розробників та продається обраним інвесторам за зниженими цінами. Зазвичай це призводить до дампи токенів відразу після запуску, створюючи нерівні умови для отримання прибутку.

У зв’язку з цим команда Shar Pei пішла іншим шляхом, виключивши премайнінг, приватний продаж та виділення токенів для своїх.

Як повідомляє команда монети, всі токени перебувають в обігу, а ліквідність на PancakeSwap заблокована. Крім того, 50% від загальної кількості токенів (10000000000) заблоковані у сховище ліквідності протягом п’яти років.

Смарт-контракти Shar Pei захищені та перед офіційним запуском були протестовані кілька разів, щоб переконатися, що транзакції безпечні та захищені від злому.

Зауважимо, що багато протоколів DeFi теж були впевнені у власній безпеці, але серйозно на цьому погоріли, як і їхні користувачі. Отже, час покаже, наскільки якісними були ці перевірки.

Наслідуючи модні віяння, на майбутнє команда запланувала випуск благодійної NFT-колекції з шарпеями, а також розробку метавсесвіту Play-to-Earn.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.