6 Липня 2021 в 20:27
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Чи допоможе ефіру зниження біржового балансу криптовалюти?

ETH
Share this page to Telegram

Ефір (ETH) у вівторок, 6 липня, торгується в районі $ 2300. Останній раз на такому рівні цифрова валюта трималася 17 червня.

Найбільший альткоін за останні 24 години подорожчав приблизно на 4%. Його капіталізація зросла до $ 269,9 млрд.

Серед аналітиків домінує точка зору, що в довгостроковому плані ефір все ще налаштований на зростання. Про домінування накопичувальної стратегії трейдерів говорить зниження біржового балансу ETH.

За даними CryptoQuant, обсяг криптовалют, що знаходиться на торгових майданчиках, скоротився до мінімуму за останні два з половиною роки.

Глава аналітичного підрозділу CEX Юрій Мазур підкреслив, що зниження біржового балансу – це дуже хороший сигнал для криптовалют. На ринку скоро знову виникне дефіцит пропозиції ETH, що неминуче спровокує зліт вартості альткоіна.

У звіті команди IntoTheBlock йдеться, що число фанатів ефіру або так званих ходлерів зростає стрімкими темпами.

До теперішнього часу 35,85 млн гаманців в цілому накопичили 48,71 млн ETH. Цей обсяг криптовалют становить близько 41,7% від загальної ринкової пропозиції ефіру.

Настрої трейдерів підігріваються також і даними про збільшення кількості монет, заблокованих в депозитному контракті ЕTH 2.0. За даними сервісу EtherScan, зараз там акумульовані більше $ 14 млрд в ефірі (6,1 млн ETH).

Оновлена ​​версія мережі повинна бути розгорнута в кінці цього або початку 2022 року. За словами розробників, після активації ETH 2.0 вдасться підвищити пропускні можливості блокчейну і зменшити операційні витрати.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар