Біткоін

Чому роздрібні інвестори продають біткоін собі в збиток

Останні два тижні короткострокові власники втрачають гроші на продаж головної криптовалюти. Що стало причиною виходу з активу, і як це може вплинути на крипторинок.
Короткострокові власники біткоіна за останні два тижні продавали монету собі в збиток. На це вказує індикатор STH-SOPR, який опустився нижче одиниці, на графіку аналітичного сервісу Glassnode.

Glassnode

Останні два тижні – після обвалу крипторинку 19 травня – вартість біткоіна знаходиться в діапазоні $ 33-40 тис. Під час обвалу ціна головної криптовалюти опускалася до $ 30 тис. Вперше з січня 2021 року. Експерти пояснили, що змусило інвесторів продати цифрові монети в збиток.

Короткострокові інвестори вкладаються в біткоін в очікуванні швидкого зростання, але тренд швидкого зростання явно завершився, тому і почалися розпродажі, стверджує керівник аналітичного департаменту AMarkets Артем Дєєв. За його словами, зараз є інші інструменти, що показують кращу прибутковість, тому інвестори продають біткоіни та перекладаються в них.

Розпродажі можуть відбуватися і на тлі заяв влади Китаю і США про необхідність посилення регулювання криптовалют, пояснив аналітик.

«Швидше за все, падіння біткоіна та інших активів продовжиться – для зростання немає стимулів в доступній для огляду перспективі, а ринок перегрітий. Посилення уваги держав до ринку цифрових монет буде означати посилення падіння активів », – додав Артем Дєєв.

Раніше китайська влада кілька разів закликала посилити регулювання майнінгу і криптотрейдінгу, а Мінфін США запропонував ввести зобов’язання передавати відомості про криптотранзакції понад $ 10 тис. до Податкового управління (IRS).

Випадкові та малопрофесійні інвестори піддаються паніці й продають криптовалюту, вважає генеральний директор фінансової компанії Newcent Володимир Сметанін. Він зазначив, що під час подібних продажів інші інвестори продовжують накопичувати цифрові монети, купуючи їх дешевше.

На думку Володимира Сметаніна, це вказує на фазу набору позицій за низькими цінами, що в найближчому майбутньому може підштовхнути котирування вгору. Також експерт не виключає, що може статися і зворотна реакція, при якій вартість біткоіна опуститься до $ 30 тис.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *