Cardano

Чому Cardano впав до тримісячного мінімуму?

Альткоїн Cardano (ADA) болісно відреагував на рішення платформи eToro виключити його з лістинга. Відповідну заяву торговий майданчик опублікував у середині тижня, після чого вартість криптовалюти впала до тримісячного мінімуму.

Рішення про делістинг ADA поширюється поки що тільки на американських користувачів eToro. Компанія оголосила про припинення обслуговування криптовалюти через можливі проблеми її регулювання.

За останні 24 години ADA впав до $1,601. Проте альткоін поки що тримається в першій п’ятірці цифрових валют. Його капіталізація скоротилася до $57,715 млрд.

Зростання відновилося сьогодні ввечері. Проте аналітики сходяться на думці, що незабаром ADA знову перейде до зниження у міру виходу американських трейдерів із цього альткоїна.

Крім Cardano платформа вирішила виключити з лістинга та криптовалюту Tron (TRX). З 31 грудня припиниться розміщення савок на ADA та TRX. У власників монет буде час до кінця першого кварталу наступного року продати їх.

Вечірній відскок міг бути пов’язаний із заявою засновника Cardano Чарльза Хоскінсона. У Твіттері він написав, що користувачам eToro з інших юрисдикцій не варто побоюватися, і вони можуть вільно укладати угоди з альткоїном.

Нагадаємо, влітку ADA агресивно додавав у ціні. Його курс наприкінці серпня впритул наближався до $3. Однак монета не змогла втримати завойованих позицій і стала поступово відступати.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *