12 Грудня 2022 в 07:43
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Через падіння ціни стейблкоіна USDN біржі виключили пари з Waves

Waves
Share this page to Telegram

Цей рік був фатальним для алгоритмічних стейблкоїнів, оскільки вони не могли утримати свою ціну на рівні 1 доларів, особливо в умовах сильного тиску з боку продавців. Крах Terra був катастрофічним, і він дуже негативно вплинув на решту ринку.

Через сім місяців у іншого алгоритмічного стейблкоіна також виникли проблеми з підтримкою доларової прив’язки. Вже вп’яте Neutrino Dollar (USDN) на Waves впав до позначки $ 0,84. Південнокорейські біржі випустили попередження, що це вплинуло на нативний токен Waves.

У зв’язку з цим у повідомленні Waves стверджується, що USDN – це окремий проєкт, який використовує WAVES як заставу і не пов’язаний з нативним токеном.

Проте команда криптобіржі Upbit оголосила, що платформа має намір припинити операції з парами WAVES/KRW та WAVES/BTC і протягом наступних двох тижнів визначить свої майбутні дії.

Крах Terra та банкрутство FTX змусили південнокорейських регуляторів діяти з обережністю. Саме тому Центральний районний суд Сеула підтримав рішення DAXA про виключення токенів Wemade Wemix (WEMIX) з основних криптобірж країни.

Згідно з судовими документами, DAXA звинуватила Wemede, підтримувану технологічним гігантом Microsoft, у неправдивій інформації щодо кількості токенів у зверненні.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар