криптоферми

Через covid інтернет-кафе Китаю перепрофілювалося в криптоферми

Власники китайських інтернет-кафе перетворюють свій бізнес в центри криптомайнінгу, оскільки в Китаї продовжують діяти заходи соціального дистанціювання.

За даними The Time Weekly, величезна кількість цілодобових інтернет-кафе, створених в першу чергу для комп’ютерних геймерів, закрилися у 2020 році через пандемію коронавірусу. Ці проблеми торкнулися майже 13 000 закладів.

Власник кафе в Наньтуні провінції Цзянсу заявив, що тепер його 200 ігрових комп’ютерів майнять токени та працюють 24 години на добу, добуваючи криптовалюту на суму понад $ 6 210 в місяць. З вересня він заробив на майнінгу більше $ 31 000, додавши, що інші бізнесмени пішли по цьому ж шляху.

Наприклад, завдяки збільшеному прибутку від майнінгу, колишній власник кафе в Цзуньї провінції Гуйчжоу купив нове приміщення. Зараз він володіє трьома інтернет-кафе, два з яких повністю відведено під майнінг криптовалюти, що допомагає йому заробляти майже $ 7 800 в місяць.

Проте, деякі власники сподіваються повернутися в часи, коли їх кафе були сповнені геймерів. Такі підприємці хочуть отримувати більший дохід шляхом продажу закусок і напоїв.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *