криптовалюти

Через 2 роки на криптоплатежі перейдуть 45% споживачів

Дослідницький інститут Capgemini опитав клієнтів і представників галузі в усьому світі, щоб проаналізувати поточну ситуацію з платежами. Крім того, була вивчена статистика Банку міжнародних розрахунків, Європейського центрального банку, Міжнародного валютного фонду, Світового банку та інших центральних банків.

У Capgemini відзначили, що менш як 10% споживачів у всьому світі зараз використовують криптовалюти для платежів. Проте, дослідний інститут прогнозує, що майже 45% клієнтів будуть використовувати новий метод оплати протягом наступних 1-2 років.

Цей тренд буде підтримуватися зростальною потребою в міжнародних платежах і небажанням платити високі комісії за транзакції.

З цієї причини все більшого поширення починають отримувати криптовалютні кредитні карти.

Нестійкість ринку криптовалют вказує на його незрілість. Проте, карти з прив’язкою до криптовалют займають передові позиції в просторі криптоплатежів, чому сприяють глобальні ініціативи, спрямовані на створення розвиненої екосистеми криптоплатежів.

При цьому дослідники зробили висновок, що перспективи криптовалют і стейблкоінів туманні, що пояснюється неоднозначною позицією урядів по всьому світу. У Capgemini відзначили, що Росія, Індія та Об’єднані Арабські Емірати бачать потенціал в прийнятті та регулюванні криптоактивів і стейблкоінів.

Крім того, в дослідженні наголошується, що інші країни, такі як Китай і Єгипет, вибрали шлях заборони криптоактивів через зростальний ризик незаконних транзакцій.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *