Cardano

Чарльз Хоскінсон розповів про плани розвитку Cardano у 2022 році.

2022 року в екосистемі Cardano з’явиться платформа для створення децентралізованих додатків. Розробники також готують низку пропозицій щодо покращення мережі, які винесуть на розгляд спільноти, розповів глава IOHK Чарльз Хоскінсон.

За словами Хоскінсона, основна мета на другу половину 2022 року – інтегрувати в Cardano “наскрізні мікрофінансові транзакції”.

Він також зазначив, що IOHK сформує “формальну структуру проєкту з відкритим вихідним кодом на зразок Hyperledger Fabric від Linux Foundation“. На його думку, це дозволить залучити до екосистеми більше інституційного капіталу.

Хоскінсон звернув увагу на пропозиції щодо покращення мережі Cardano (CIP), які підготували розробники. Серед інших ініціатив він назвав вебгаманець для взаємодії із DeFi-протоколами.

Глава IOHK розповів, що деякі CIP вже перевіряють у тестовій мережі. Як приклад він навів однорангові транзакції. Останні дозволять зробити екосистему децентралізованішою, оскільки валідатори зможуть «спілкуватися» безпосередньо один з одним.

28 грудня Хоскінсон випустив ще одне відео, в якому повідомив, що на базі Cardano розробляється понад 175 проєктів. Понад 12 із них запустять у першому кварталі 2022 року.

«Децентралізовані біржі вже працюють у тестовій мережі. Є вони й у мейннеті – там велика конкуренція», – додав він.

Хоскінсон заявив, що перша половина 2022 року буде вкрай важливою для комерціалізації використання Cardano. За його словами, у лютому розробники представлять покращення для смартконтрактів Plutus. Хардфорк може відбутися вже у червні.

Нагадаємо, у вересні 2021 року IOHK активувала оновлення Alonzo, яке дозволило розгортати смартконтракти Plutus в основній мережі Cardano.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.