Cardano

Чарльз Хоскінсон про перспективи Ethereum і Cardano

Засновник платформи PoS Cardano Чарльз Хоскінсон висловив думку, що децентралізована обчислювальна платформа Ethereum буде продовжувати зміцнюватися, оскільки її пік настане в кінці 2022 або початку 2023 року. Однак Cardano також знаходиться на підйомі та прагне надати рішення на основі блокчейнів мільйонам людей.

В інтерв’ю Bloomberg Хоскінсон передбачив досить оптимістичне майбутнє для Ethereum. Американський підприємець, який, по суті, є одним зі співзасновників проєкту, вважає, що він продовжить розвиватися і досягне піку до початку 2023 року.

Однак він стверджував, що успіх Ethereum буде досягнутий не через саму технологію, а через молодість і багатства Віталіка Бутеріна. Більш того, підтримка з боку великих корпорацій і людей з великими грошима також буде корисна для розширення:

«Віталік – молодий хлопчик. Він збирається застосувати свою молодість і своє багатство до того, що, на його думку, підходить для його екосистеми. І є багато людей, з якими працює, наприклад, ConsenSys і т. д., які виразно є великими компаніями, і у них теж багато людей і грошей. Коли у вас буде такий імпульс, щось станеться ».

Хоскінсон також розповів про поточну ініціативу Кардано в Ефіопії, спрямованої на створення національної системи ідентифікації та реєстрації досягнень на основі блокчейну для п’яти мільйонів студентів. Він пояснив, що цей крок вже дуже успішний, оскільки на борту програми вже знаходиться майже мільйон осіб. Крім того, Cardano планує розширити всю систему посвідчень особи Ефіопії:

«Наш намір полягає в тому, щоб конкурувати серед інших за всю національну систему посвідчень особи, яка становить приблизно 110 мільйонів осіб».

Проте, за словами Хоскінсона, проєкт Cardano або будь-яка інша блокчейн-платформа не працюватиме належним чином в країнах, де права людини не дотримуються, таких як Китай і Саудівська Аравія. Фактично, уряду зловжити цими рішеннями та навіть перетворять їх в «зброю» проти місцевого населення.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.