22 Грудня 2022 в 21:53
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Чарльз Хоскінсон: «Cardano переведений з розряду привидів у зомбі»

Cardano
Share this page to Telegram

Засновник Cardano розкритикував негативний прогноз видання CoinDesk, згідно з яким у 2023 році мережа Cardano може втратити своїх послідовників.

Кілька днів тому популярне видання CoinDesk опублікувало статтю з 23 прогнозами на наступний рік, що стосуються блокчейну та криптовалюту. Автор статті стверджував, що «марні блокчейни» остаточно втратять свої позиції як топові, оскільки з їхніх екосистем витікають гроші. Coindesk зарахувало до подібних блокчейнів Cardano, що входить до десятки криптовалютних проєктів із ринкової капіталізації.

У статті стверджується, що цей проєкт не виправдовує своєї популярності, якою користується з перших днів існування, оскільки екосистема Cardano стоїть на місці, попри інноваційні розробки в секторі Web3. Новинний портал назвав Cardano мережею-зомбі, стверджуючи, що у 2023 році для неї пролунає похоронний дзвін, оскільки мережа може втратити навіть найвідданіших прихильників через невиконані обіцянки розробниками мережі.

Чарльз Хоскінсон (Charles Hoskinson) відреагував у Твіттері на прогноз Coindesk, написавши, що тепер його мережа перейшла з розряду привидів у зомбі.

Заяви криптовалютного видання доводять попередні припущення Хоскінсона, що редакція Coindesk з якоїсь причини ненавидить Cardano й упереджено ставиться до самого Хоскінсона. Нещодавно бізнесмен висловив розчарування, що навіть торговий майданчик Coinbase не згадав блокчейн Cardano у своєму звіті про перспективи ринку криптовалюту на 2023 рік. За словами Хоскінсона, від Coinbase він очікував набагато більшого.

Тим часом у вересні команда розробників Input Output Global (IOG) випустила оновлення Vasil, спрямоване на збільшення масштабованості та пропускної спроможності блокчейна Cardano, а також на покращення функціональності смартконтрактів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар