13 Листопада 2022 в 20:26
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Чанпен Чжао закликав конкурентів обдумано публікувати дані про резерви коштів

Binance
Share this page to Telegram

Генеральний директор найбільшої криптобіржі світу Binance, натякаючи на ситуації, пов’язані із сумнівними даними бірж Crypto.Com та Huobi, заявив, що потрібно давати інформацію, яка повертає довіру до торгових майданчиків, а не навпаки.

Чанпен Чжао (Changpeng Zhao) попередив, що якщо криптокомпанії хочуть повернути довіру спільноти, то потрібна прозорість щодо великих угод:

«Якщо біржі доводиться переміщати великі обсяги криптовалюти до або після демонстрації адрес своїх гаманців, це явна ознака проблем. У такому разі краще не публікуйте свої резерви».

Реакція бізнесмена викликана тим, що в деяких бірж під час демонстрації резервних фондів виявилися підозрілі транзакції, схожі на маніпулювання ринком. Зокрема директору Crypto.Com Крісу Маршалеку (Kris Marszalek) довелося пояснювати, що його біржа випадково відправила понад 320 000 ефірів ($400 млн) на Gate.Io і вже повернула їх. Про ситуацію стало відомо завдяки анонімному аналітику з Твіттеру, який вивчив інформацію про резерви Crypto.Com та вказав на підозрілу транзакцію.

Зараз криптоспільнота підозрює Huobi у спробі маніпуляції ринком. З адреси гаманця Huobi невдовзі після публікації резервів було здійснено транзакцію в 10 000 ефірів на депозитні гаманці Binance та OKX. Аналітик Колін Ву (Colin Wu) зазначив, що після того, як Huobi опублікувала свої резерви в 14858 ефірів, їх кількість скоротилася до 2464 ефірів.

Щоб протистояти наростальній недовірі серед інвесторів на тлі краху біржі FTX, криптовалютні торгові майданчики вирішили ділитися з громадськістю доказом наявності у них резервів, щоб продемонструвати свою ліквідність.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар