Чанпен Чжао

Чанпен Чжао: «Уоррену Баффету не вистачає знань для інвестицій у криптовалюти»

На думку засновника Binance, Уоррен Баффет недостатньо володіє інформацією в галузі криптовалюту для безпечного інвестування.

Чанпен Чжао (Changpeng Zhao) розповів в інтерв’ю, що не стурбований відсутністю Уоррена Баффета зацікавленості в криптовалютах. Чжао наголосив, що такі інвестиції підходять не для всіх. Баффет знаходиться на іншому життєвому етапі та критика криптовалюту з його боку може бути абсолютно нормальним явищем.

«Я не став би переконувати його вкладати гроші в криптовалюти. Не обов’язково щоб кожен робив це. Він дуже успішний, і я його шаную. Мене турбує, що якщо він інвестуватиме у криптовалюти, у нього може не бути необхідних навичок чи знань про те, як зберегти свої активи у безпеці», – сказав Чжао.

Сам Чжао заявив, що він володіє лише BNB та BTC, а диверсифікація — не його інвестиційний курс. І навіть якщо з Binance щось станеться, він зможе розпочати новий проєкт в індустрії та знайти інвесторів завдяки своїй репутації.

У криптовалютній спільноті Баффет прославився після того, як у 2018 році назвав біткоїн «щурою отрутою».

«Купуючи щось на зразок біткоїна або іншої криптовалюти, насправді ви купуєте те, що нічого не виробляє, – казав Баффет, – ви просто сподіваєтеся на те, що наступний покупець заплатить більше».

З того часу Уоррен Баффет вважається одним із найвпливовіших в інвестиційному світі критиків криптовалют. Ще один із засновників великих криптовалютних проєктів, Джастін Сан, також не зміг змінити поглядів мільярдера.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *