2 Березня 2023 в 08:05
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

CFTC обговорить проблеми DeFi на зборах технічних радників

DeFi
Share this page to Telegram

Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC) оголосила, що в рамках конференції технічних радників регулятора, яка відбудеться 22 березня, буде окреме обговорення проблем DeFi.

Комісар CFTC Крісті Голдсміт Ромеро (Christy Goldmisth Romero) наголосила, що завдяки панельній зустрічі у представників регулятора є «можливість заглянути за рамки ярликів, обдумано та комплексно вивчити проблеми, пов’язані зі сферою децентралізованих фінансів».

«Обговорення DeFi, включаючи вразливість у кіберпросторі, ознаки “децентралізації”, цифрову ідентифікацію користувачів та незалежні гаманці, допоможе зробити галузь безпечнішою та сприятиме обговоренням у політичних колах”, ― вважає Голдсміт Ромеро.

Крім представників регуляторів, у дискусіях візьмуть участь керівники криптовалютних компаній, включаючи Fireblocks, Terranet Ventures, TRM Labs та Metrika. Також планується провести обговорення щодо створення спеціального підкомітету у CFTC з регулювання криптовалют та блокчейну.

Раніше повідомлялося, що CFTC збирається збільшити зусилля в галузі регулювання криптовалютної галузі та зробити його жорсткішим.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар