22 Серпня 2021 в 15:03
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

CEO Three Arrows Capital чекає біткоін по $ 88 888 на тлі вдалого місяця для фонду

Біткоін
Share this page to Telegram

Генеральний і інвестиційний директор криптовалютного фонду Three Arrows Capital (3ac) Су Чжу поділився своїм прогнозом стосовно ціни біткоіна на найближче майбутнє. Чжу очікує, що перша криптовалюта підніметься до позначки $ 88 888. У окремому коментарі він написав, що для цього не буде потрібно і двох місяців.

У січні 3ac розкрила позицію на 37 000 BTC в біткоін-трасті компанії Grayscale. Крім того, вона є активним гравцем ринку невзаємозамінних токенів і тримає у своєму портфелі близько 20 проєктів з простору децентралізованих фінансів, а також поміж іншого Dogecoin.

Як зазначає BeatleNews, портфельні проєкти 3ac показали високу прибутковість інвестицій за останній місяць. Так, TrueFi (TRU) виріс на 311%, Avalanche (AVAX) – на 231%, а Arweave (AR) і Near (NEAR) додали приблизно по 150%.

Three Arrows Capital

Співзасновник 3ac Кайл Девіс підтримує партнера і передбачає, що біткоін готується подолати максимум близько $ 65 000. Протягом останньої доби курс криптовалюти вперше за кілька місяців наблизився до рівня $ 50 000, але поки не зміг піднятися вище нього.

Чжу на початку року допускав, що біткоін може досягти ціни в $ 2,5 млн за монету за умови, що йому вдасться перейняти статус головного засобу накопичення у золота. Чжу і Девіс відкрили Three Arrows Capital у 2012 році та спочатку орієнтувалися на ринки, що розвиваються. У травні Девіс говорив, що найбільшим активом в їх портфелі є Ethereum.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар