CEO Pantera Capital

CEO Pantera Capital: Попри наслідки для екології, ціна BTC буде рости

Вуглецевий слід біткоіна розбурхує громадськість. Така підвищена увага не пройде безслідно для ринку криптовалюти. Таку думку в інтерв’ю Bloomberg висловив глава хедж-фонду Pantera Capital Ден Морхед. За його словами, він все ще натхнений криптовалютою навіть попри те, що критика Ілона Маска не позбавлена ​​підстав.

«Справедливо задуматися про те, наскільки поновлюваними є ресурси, що використовуються для обробки транзакцій в блокчейні біткоіна. Однак важливо пам’ятати, що біткоін – це тільки один з безлічі блокчейнів », – сказав він.
При цьому Морхед підкреслив, що більшість монет у блокчейні не використовують електрику. Це не повинно стати великою проблемою для галузі в цілому, вважає глава Pantera Capital.

Більш того, незважаючи на потенційні наслідки для екології, біткоін все ще може встановити нові рекорди. На думку Морхеда, протягом наступних шести місяців ціна криптовалюти може подвоїтися.

Нагадаємо, раніше Tesla призупинила прийняття оплати за електрокари в біткоінах. Пояснення рішення з’явилося у твіттері Ілона Маска. Як заявив глава Tesla, що біткоін негативно впливає на екологію. Примітно, що виробник електрокарів при цьому не планує продавати свої біткоіни. У компанії продовжать використовувати резерви в криптовалюті після того, як індустрія майнінгу перейде на більш стійку енергетику, додав Маск.

Таке неоднозначне рішення Tesla вже викликало критику в криптовалютній спільноті, а також позначилося на ціні біткоіна.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *