Біткоін

CEO Navellier & Associates прогнозує падіння біткоїну до $10000

Засновник Navellier & Associates Луї Навельє прогнозує, що біткоїн може зазнати колосальної корекції у розмірі 80%.

За словами відомого фінансового менеджера, згортання Федеральної резервної системи США своєї програми купівлі облігацій стане найбільшою перешкодою криптовалюти:

ФРС змінює політику, і це має призвести до корекції ризикованих активів, частиною яких є біткоїн. Чим більше ФРС зменшує вливання, тим більшу волатильність ми побачимо в акціях, в облігаціях та й біткоїні теж.

Біткоїн знаходився в обмеженому діапазоні протягом двох останніх тижнів, не зумівши піднятися вище за рівень опору в $ 59 000.

На момент публікації флагманська криптовалюта торгувалася по $56 237 (дані CoinGecko), що приблизно на 18% нижче за рекордний рівень.

Біткоїн

Навельє вважає, що біткоїн може сформувати тривожну модель подвійної вершини, що посилить сповзання вниз. Падіння головної криптовалюти нижче рівня $28500 має стати великим сигналом для биків.

Для підтвердження свого апокаліптичного прогнозу він нагадав, що в грудні 2018 року BTC показав корекцію на 84,5% щодо пікового значення $20 000.

Я б прийняв зниження нижче $ 46 000 (200-денна ковзна середня) за жовтий прапор, а падіння нижче весняного мінімуму в $ 28 500 за завершену масивну подвійну вершину, яка вказує на рух нижче за $ 10 000, що, до речі, відповідає безлічі падінь на 80% за всю його легендарну історію.

Що ж, ми вже звикли до того, що на тлі зростання біткоїну експерти починають змагатися за позначення вищого цінового рекорду. Зворотна тенденція спостерігається в періоди його спадів, але в цьому випадку прогноз не пояснюється.

Для учасників крипто-простору не секрет, що багато організацій, що увійшли в цей сектор цього року, заплатили за біткоїн більш високу ціну, ніж зазначені Навельє $46 000 і $28500, тому масові покупки на цих рівнях уявити важко.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *