Morgan Stanley

CEO Morgan Stanley: не думаю, що криптовалюти – це примха

Як з’ясувалося, генеральний директор Morgan Stanley Джеймс Горман з повагою ставиться до криптовалют.

Я не думаю, що криптовалюти – це примха. Я не думаю, що вони зникнуть, – сказав він під час розмови з аналітиками про прибутки та збитки банку за третій квартал.

Я не знаю, якою має бути цінність біткоіна, і чи повинна вона бути взагалі. Але ці речі нікуди не дінуться, і технологія блокчейн, що підтримує це, очевидно, дуже реальна і потужна.

Цікаво, що на цьому тижні на щорічних зборах членів Інституту міжнародних фінансів керівник JPMorgan Chase & Co Джеймі Даймон сказав, що вважає біткоін марним. При цьому він додав, що клієнти вже «дорослі» і фірма може надати їм «максимально чистий доступ».

Керівник Citigroup Inc. Джейн Фрейзер дала аналогічний коментар:

Ми досить обережно ставимося до криптовалют. Ми дуже обережно підходимо до цього питання щодо того, де є цінність, а де ні. Чесно кажучи, я набагато більше вражена технологіями, що лежать в основі криптовалют, ніж деякими продуктами.

У вересні в Morgan Stanley повідомили, що Шина Шах очолить нову команду з дослідження криптовалют. Відповідаючи на питання про прибутки та збитки, Горман зауважив, що компанія не продає криптовалюти безпосередньо роздрібним клієнтам, проте надає доступ для покупки криптовалют через різні фонди.

Для нас, чесно кажучи, це являє собою невеликий попит з боку клієнтів. Цей сектор може розвиватися, і ми будемо розвиватися разом з ним.

Ми уважно і шанобливо ставимося до цього, і почекаємо і подивимося, що з цього приводу скажуть регуляційні органи.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.