CEO Kraken

CEO Kraken не переймається падінням біткоіна, чекаючи майбутнього зростання

Генеральний директор криптобіржі Kraken Джессі Пауелл подвоїв свій і без того сміливий прогноз за ціною біткоіна на кінець року, навіть попри глибокий відкат, в результаті якого головна криптовалюта втратила понад 50% своєї вартості щодо історичного максимуму.

В інтерв’ю Bloomberg глава Kraken підтвердив, що дотримується своїх попередніх заяв про те, що до кінця 2021 року один біткоін коштуватиме аналогічно Lamborghini.

Багато людей купують на низах … і готуються сісти на доширак, щоб купувати біткоін на цих рівнях. Я думаю, що все, що відбувається в Маямі, підігріває ажіотаж. Люди бачать, що сектор показує масове зростання, так що я не переймаюся з приводу цього невеликого провалу.

Ми вже не раз спостерігали схоже, криптовалюта – це американські гірки. У вас повинні бути залізні нерви, щоб витримати поїздку, але вигода буде колосальною.

Пауелл додав, що новим інвесторам не слід позичати гроші для покупки біткоіна, потрапляючи тим самим в кабалу.

Люди ніяк не повинні ризикувати більшою сумою, ніж вони можуть дозволити собі втратити. Це все ще дуже ризиковане вкладення. Однак очевидно, що з часом, якщо ви подивитеся на графік, десять років тому біткоін торгувався по долару, сьогодні – по $ 36 000.

У річному обчисленні він виріс на 200%, так що в довгостроковій перспективі, з моєї точки зору, це абсолютно фантастична інвестиція.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *