Celsius Network

Celsius Network залучила $ 400 млн після претензій з боку регуляторів

Централізована платформа криптовалютного кредитування Celsius Network оголосила про залучення $ 400 млн інвестицій. В результаті ринкова оцінка компанії перевищила $ 3 млрд.

Раунд очолили інвестиційна компанія WestCap і другий за величиною пенсійний фонд Канади Caisse de dépôt et Placement du Québec (CDPQ).

Відповідно до пресрелізу, Celsius використає залучені кошти для розширення лінійки продуктів, а також «для наведення мостів між традиційними фінансами та криптовалютами».

Частина фінансування платформа направить на збільшення команди з 489 співробітників до майже 1000 і забезпечення глобального зростання шляхом стратегічних придбань.

Станом на 8 жовтня 2021 року активи під управлінням компанії перевищили $ 25 млрд при більш ніж 1 млн зареєстрованих на платформі клієнтів, повідомили в Celsius.

Раунд фінансування відбувся на тлі висунутих проти платформи в США звинувачень у продажу незареєстрованих цінних паперів. Претензії до компанії виникли у регуляторів штатів Техас, Нью-Джерсі, Алабама і Кентуккі.

CEO Celsius Network Алекс Машинський висловив надію, що інвестиції переконають регуляційні органи в стабільності бізнесу платформи та «допоможуть відкрити двері на основні фінансові ринки».

На думку засновника WestCap Лоуренса Тозі, Celsius прагне конструктивно співпрацювати з наглядовими відомствами.

«У міру того все більшого поширення цифрових активів ми маємо намір використовувати правильні можливості, рухаючись з нашими партнерами в напрямку регульованою індустрії», – заявив виконавчий віцепрезидент CDPQ Олександр Сіннетт.

Нагадаємо, в липні 2020 року Celsius залучила $ 18,8 млн, а потім в ході краудфандингової кампанії зібрала $ 20,2 млн.

У червні 2021 року, платформа інвестувала понад $ 200 млн в майнінг біткоіна на території США.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *