Cash App

Cash App додала підтримку Bitcoin Taproot

Мобільна мережа платіжних послуг Cash App, розроблена Square, яка використовується для переказу грошей з використанням мобільного додатка, тепер повністю підтримує оновлення Taproot Bitcoin.

Сервіс мобільних платежів Cash App зараз доступний у США та Великобританії, але, як і раніше, повідомляє про 70 мільйонів щорічних транзакцій між користувачами та приносить 1,8 мільярда доларів валового прибутку.

Оновлення Taproot з нетерпінням чекали на мережу Bitcoin і криптовалютну спільноту в цілому. Раніше оновлення набирало чинності 14 листопада 2021 року в блоці 709632.

На вебсайті Cash App було опубліковано оголошення, де описувалися численні переваги, які користувачі отримають після впровадження оновлення. Однією з основних переваг є підвищена конфіденційність та зниження комісій за транзакції. Крім цього, перераховані зниження комісії за транзакцію та «кращі смартконтракти».

Двотижневий період було обрано для підтвердження працездатності оновленої версії валюти. На цей час оновлення Cash App активоване всім клієнтам. Гаманці з підтримкою Taproot тепер доступні як для приймання, так і для надсилання Bitcoin.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.