Бутерін

Бутерін: злиття Ethereum не призведе до суттєвих змін

Віталік Бутерін: злиття ETH 1.0 і 2.0 не привнесе істотних змін, а стеки інвесторів залишаться заблокованими. Доведеться чекати додаткового хардфорка.

Розробники Ethereum офіційно схвалили злиття мереж з підтримкою PoW і PoS. З коментарями виступив засновник проєкту, Віталік Бутерін.

24 липня, в рамках World Blockchain Conference, програміст повідомив: перенесення всіх даних і інструментів в оновлений ETH 2.0 займе близько пів року. На шляху команди, вже за традицією, виникли нові перешкоди. Саме злиття, попереджає Віталік Бутерін, не змінить кардинально роботу мережі, а депозити, як тепер стало відомо, не розблокують після процедури. Користувачам, які поповнили стеки, доведеться чекати додаткового хардфорка для так званого “вичищення”.

Додатковий хардфорк видалить механізм голосування ETH1, що позбавить PoW- і PoS-системи можливості обмінюватися даними між собою. Розробник рекомендує припинити спроби завантаження ланцюгів Proof-of-Work незадовго до злиття.

Також Бутерін повторив обіцянку, яку дає з моменту запуску оригінальної мережі: її швидкість різко зросте. Нинішні ролл-апи, підрахував фахівець, розширюють пропускну здатність до 4,000-5,000 транзакцій в секунду, а з шардінгом цифра досягне 100,000 операцій.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *