криптовалюта

Британський регулятор зацікавився інструментами блокчейн-аналітики

Управління фінансового нагляду Великобританії (FCA) оголосило тендер серед компаній, що спеціалізуються на блокчейн-аналітиці. Вартість контракту – £500 000 ($672 000).

«FCA шукає сторонню фірму, яка надає послуги в цій галузі, яка може надати доступ до платформи, яка підтримує надійний і ефективний аналіз даних блокчейну криптовалют», — йдеться в заявці.

Регулятор додав, що виконавець повинен забезпечувати навчання та постійну підтримку у використанні платформи. Термін дії контракту – до 6 грудня 2023 року.

На думку FCA, моніторинг даних та блокчейн-аналітика є важливими інструментами регулювання, а також забезпечення дотримання законів щодо боротьби з відмиванням грошей.

Раніше глава Управління Чарльз Ренделл заявив про необхідність посилити захист споживачів, які інвестують у криптовалюти. Водночас він закликав «не вдаритися в крайність».

У 2020 році FCA запровадило режим тимчасової реєстрації для криптовалютних компаній. Пізніше відомство продовжило режим до 31 березня 2022 року на час проведення ретельної оцінки.

Нагадаємо, у вересні Mastercard оголосила про придбання CipherTrace, що спеціалізується на стеженні підозрілої активності у блокчейні понад 900 криптовалют.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *