BTC

Британський футболіст Кіран Гіббс збирається конвертувати половину своєї зарплати у BTC

Захисник футбольного клубу “Інтер Маямі” Кіран Гіббс повідомив, що планує конвертувати половину своєї зарплати у Bitcoin. Гіббс збирається скористатися допомогою крипто-фінансової компанії XBTO, щоб конвертувати свою зарплату, уникнувши високих комісій.

Зірка професійної футбольної ліги Кіран Гіббс розповів про своє бажання перевести половину своєї зарплати до BTC, повідомляє news.bitcoin. Гіббс виступає лівим захисником футбольного клубу “Інтер Маямі”, який очолює Девід Бекхем.

31-річний футболіст Гіббс планує скористатися послугами крипто-фінансової компанії XBTO у грудні 2021 року для конвертації 50% отриманих ним американських доларів його заробітної плати у Bitcoin. XBTO зазначає, що Гіббсу не доведеться виплачувати комісію за конвертацію, а кошти відправляться на його BTC-гаманець.

Компанія XBTO заявляє, що має великий досвід роботи зі складними криптоперетвореннями, а Гіббс пояснив, що якийсь час підтримує BTC. За словами футболіста, вже деякий час він є шанувальникам світу криптовалют і переконаний, що вони можуть позбавити соціальних та економічних бар’єрів, оскільки “криптовалюта для всіх”. Спортсмен сподівається, що його крок підвищить обізнаність та поінформованість людей про цифрові активи, а також про їхній суттєвий потенціал.

Як ми пам’ятаємо, Гіббс не єдиний і далеко не перший спортсмен, який висловив бажання отримувати якусь частину своєї зарплати в цифрових активах. Так, раніше на це пішли захисник Green Bay Packers Аарон Роджерс, нападник Carolina Panthers Рассел Окунг, зірка аргентинського футболу Ліонель Мессі та багато інших.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.