22 Лютого 2022 в 20:23
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Британські юристи починають офіційно приймати платежі у криптовалюті

Новини криптовалют
Share this page to Telegram

Компанія Gunnercooke оголосила, що стала першою юридичною конторою Великобританії, яка розраховується із клієнтами у цифрових валютах.

Gunnercooke домовилася про співпрацю з біржею криптоактивів Coinpass, зареєстрованою британським Управлінням з фінансового регулювання та нагляду (FCA). Біржа повинна автоматично конвертувати будь-які платежі для юридичної компанії у пріоритетну для неї валюту.

«Поки що кілька юридичних фірм у США приймають оплату в цифрових валютах, тому ми раді оголосити, що стали першими у Великій Британії, хто шляхом впровадження криптовалют розширив коло своїх клієнтів», — заявив фінансовий директор Gunnercooke Насір Патель (Naseer Patel).

За словами представників компанії, значна частина їхніх клієнтів працює з криптоактивами та блокчейном, тому можливо оплачувати послуги цифровими валютами для Gunnercooke важлива.

Раніше компанія Mozilla оголосила, що зупиняє приймання пожертвувань у BTC, DOGE та ETH після критики з боку розробників. Повідомлялося, що критика могла бути пов’язана з негативним впливом криптовалюту на екологію.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар