Interactive Brokers

Брокерський гігант Interactive Brokers додасть підтримку криптовалют

Американський брокер Interactive Brokers має намір додати підтримку криптовалют на своїй платформі до кінця літа.

«Клієнти явно просять про це, і ми розраховуємо, що будемо готові запропонувати їм це до кінця літа», – сказав генеральний директор і голова Interactive Brokers Томас Петерфі на глобальній біржовій і фінтех-конференції інвестиційного банку Piper Sandler в середу.

В цей час Interactive Brokers вже пропонує торгівлю біткоіниф’ючерсами. Компанія управляє найбільшою платформою електронних торгів в США та обслуговує понад 1,3 млн брокерських рахунків з об’ємом клієнтських активів близько $ 330 млрд.

Конкурентні фірми Fidelity і Charles Schwab не пропонують своїм клієнтам прямого доступу до криптовалют, але мають продукти на їх основі. Очікується, що рішення Interactive Brokers посприяє подальшому збільшенню доступності криптовалютного трейдингу.

«Що стосується труднощів, головна складність полягає в забезпеченні повної безпеки клієнтів, – додав Петерфі. – Необхідно переконатися, що ніхто не вкраде їх монети. Ми детальніше вивчимо цю тему до моменту запуску сервісу в кінці літа ».

Президент ETF Store Нейт Герачі очікує, що за прикладом Interactive Brokers підуть інші брокерські компанії. «Це питання часу, коли Charles Schwab, Fidelity і так далі зроблять те ж саме. Буде цікаво поспостерігати за тим, як вони збираються конкурувати з Coinbase », – написав він.

Раніше Банк Росії попередив інвесторів про те, що Interactive Brokers не має права вести діяльність на території країни.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.