Криптовалюти

Брокер Avenue Securities запустить торгівлю криптовалютами

Брокерська компанія Avenue Securities, що базується в Маямі, планує дозволити торгівлю криптовалютами. Про це повідомляє Bloomberg.

Засновник фірми Роберто Лі в інтерв’ю виданню наголосив на високому інтересі до проєкту.

“За даними власних опитувань, близько 15% з майже 500 000 клієнтів почнуть торгувати криптовалютами в перший же день після отримання доступу до послуги”, – підкреслив він.

За словами Лі, приводом для запуску нового продукту стане посилення конкуренції у секторі цього року. Він додав, що Avenue Securities працюватиме з кількома постачальниками ліквідності та запропонує торгівлю “40 криптовалютами”.

Avenue Securities заснована у 2018 році та спеціалізується на обслуговуванні жителів Бразилії, які бажають інвестувати в американський фондовий ринок.

Маямі є одним із найбільш доброзичливих до криптовалют штатів. У березні 2021 року мер міста Френсіс Суарес розповів про бажання зробити його центром біткоін-майнінгу та створити центр для видобутку криптовалюти.

У листопаді він анонсував виплату винагород у BTC за стейкінг міського токена MiamiCoin.

Нагадаємо, восени 2021 року брокерська компанія Interactive Brokers у партнерстві з Paxos відкрила клієнтам із США доступ до цифрових активів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.