Brave

Браузер Brave додасть підтримки екосистеми Solana

CEO Brave Брендан Ейх та засновник Solana Анатолій Яковенко повідомили про партнерство, в рамках якого орієнтований на приватність браузер інтегрує підтримку блокчейну Solana.

Оголошення зроблено у рамках конференції Breakpoint від Solana. Нові функції для мобільної та десктопної версії Brave розробники реалізують у першій половині 2022 року.

«Для мільярдів людей мобільний інтернет стане їхнім шлюзом до Web3. Глибока інтеграція з браузерами — ключ до того, щоб допомогти dapps створювати найкращі вебсервіси», — наголосив Яковенко.

Він назвав реалізацію ініціативи “важливим кроком до підключення наступного мільярда користувачів до Solana“. Згідно з пресрелізом, співпраця є прямим результатом попиту з боку клієнтів та розробників.

Інтеграція дасть можливість користувачам створювати облікові записи, здійснювати кроссчейн-свопи через агрегатор Solana DEX, відправляти SPL-токени, а також включить підтримку NFT.

5 листопада ціна Solana (SOL) оновила історичний максимум на позначці $250. Актив потіснив Tether (USDT) у рейтингу з капіталізації, зайнявши четвертий рядок.

На момент написання SOL торгується лише на рівні $246. За останню добу монета подешевшала на 2,4%, згідно з CoinGecko.

Solana

У січні розробники Brave інтегрували підтримку протоколу IPFS (міжпланетної файлової системи). У лютому маркетплейс криптобраузера поповнився NFT.

Нагадаємо, у березні Brave анонсував підтримку екосистеми Binance Smart Chain.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *