8 Листопада 2021 в 21:30
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Браузер Brave додасть підтримки екосистеми Solana

Brave
Share this page to Telegram

CEO Brave Брендан Ейх та засновник Solana Анатолій Яковенко повідомили про партнерство, в рамках якого орієнтований на приватність браузер інтегрує підтримку блокчейну Solana.

Оголошення зроблено у рамках конференції Breakpoint від Solana. Нові функції для мобільної та десктопної версії Brave розробники реалізують у першій половині 2022 року.

«Для мільярдів людей мобільний інтернет стане їхнім шлюзом до Web3. Глибока інтеграція з браузерами — ключ до того, щоб допомогти dapps створювати найкращі вебсервіси», — наголосив Яковенко.

Він назвав реалізацію ініціативи “важливим кроком до підключення наступного мільярда користувачів до Solana“. Згідно з пресрелізом, співпраця є прямим результатом попиту з боку клієнтів та розробників.

Інтеграція дасть можливість користувачам створювати облікові записи, здійснювати кроссчейн-свопи через агрегатор Solana DEX, відправляти SPL-токени, а також включить підтримку NFT.

5 листопада ціна Solana (SOL) оновила історичний максимум на позначці $250. Актив потіснив Tether (USDT) у рейтингу з капіталізації, зайнявши четвертий рядок.

На момент написання SOL торгується лише на рівні $246. За останню добу монета подешевшала на 2,4%, згідно з CoinGecko.

Solana

У січні розробники Brave інтегрували підтримку протоколу IPFS (міжпланетної файлової системи). У лютому маркетплейс криптобраузера поповнився NFT.

Нагадаємо, у березні Brave анонсував підтримку екосистеми Binance Smart Chain.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар