ETH

Брати Уінклвосс: курс ETH досягне $ 40,000

Принаймні в довгостроковій перспективі та за умови активності з Бутеріном.

Перші, кому вдалося заробити мільярд на криптовалюті – Тайлер і Кемерон Уінклвосс – вважають, що в довгостроковій перспективі ефіріум досягне $ 40,000. Цільовий прогноз на 2021 рік – від $ 5,000 до $ 10,000. Оптимізм також викликає майбутнє біткоіна: засновники біржі Gemini очікують, що BTC буде оцінений в $ 500,000.

Прогноз для ефіріума на 2021 рік виглядає реалістичним, враховуючи, що активу раніше вдалося досягти $ 4,300. Уінклвосс відзначають перевагу Ethereum як першопрохідця на ринку децентралізованих рішень. І іншим проєктам будуть потрібні значні технічні переваги перед платформою Віталіка Бутеріна, щоб привернути до себе увагу користувачів.

Найбільшими загрозами колишні спортсмени, а тепер фінансові експерти бачать масштабованість і продуктивність мережі. Ці показники викликають нарікання користувачів, а сам Віталік в черговий раз відкладає розв’язання проблем.

При збереженні ажіотажу і відсутності дій з боку розробників проєкт може стати жертвою власного успіху – активність користувачів збільшиться, а з нею знову виростуть комісійні збори.

Серед проєктів, які можуть скористатися слабкістю нинішнього лідера і відвоювати частку на ринку, Уінклвосс називають Solana (SOL) і Tezos (XTZ).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *