JPMorgan

Бос JPMorgan Джеймі Даймон попереджає про інвестиції в криптовалюти

Головний виконавчий директор JPMorgan Chase and Co (JPM.N) Джеймі Даймон поділився своїми думками про економіку США, інфляцію, Китай і криптовалюту в інтерв’ю CBS Boston, опублікованому в середу.

Його запитали, чи варто молодим людям інвестувати в криптовалюти, посилаючись на кілька рекламних роликів, які закликають інвесторів вкладати гроші в криптовалюти, наприклад відео за участю Тома Бреді та його дружини Жизель Бундхен.

“Я скептик”, – відповів Даймон. “Я маю на увазі, що блокчейн є реальним, якщо ми використовуємо його для певних речей. Частини дефі (децентралізованих фінансів) реальні”. Однак бос JPMorgan підкреслив:

“Криптовалюта не має внутрішньої вартості. Власне, ви купуєте токен. Чому вона має таку цінність, я не знаю, і я думаю, що зараз так багато спекуляцій відбувається з акціями, цінними паперами, криптовалютами тощо. Я був би дуже обережний”.

Проте Даймон сказав: “Я захищаю право людей робити це у вільній країні”.

У вівторок агентство Reuters також повідомило, що Даймон прокоментував криптовалюту. “Насправді, це не валюта… Це істерія”, – процитували слова генерального директора JPMorgan.

Даймон завжди був скептиком щодо біткоїна. У жовтні він заявив, що біткоїн “нічого не вартий”, поставивши під сумнів обмеженість пропозиції криптовалюти. Він також сказав, що регулятори “контролюватимуть його кожен крок”. У травні він порадив людям триматися якомога далі від криптовалюти.

Проте генеральний директор JPMorgan визнав, що його клієнти зацікавлені у цьому класі активів, і тепер банк пропонує клієнтам деякі крипто інвестиції.

Аналітики компанії навіть подвоїли своє передбачення про те, що ціна біткоїну у довгостроковій перспективі досягне $146K. Вони бачать “бичачі перспективи” для біткоїна, оскільки інфляційні проблеми підштовхують ціну BTC до зростання.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.