Криптовалюта

Боксер Флойд Мейвезер випустить колекцію NFT

Багаторазовий чемпіон світу з боксу Флойд Мейвезер анонсував випуск колекції невзаємозамінних токенів (NFT) напередодні поєдинку проти блогера Логана Пола.

«Прямо зараз моя кар’єра закінчена, але моє ім’я завжди буде жити завдяки тому, що я зробив, спадщини, яке я залишив, і сліду, який я залишив в спорті», – заявив Мейвезер.

26 травня спортсмен випустить у вигляді NFT пам’ятні речі, твори мистецтва та анімацію. У реалізації проєкту брали участь компанії IronBend, Reality Gaming Group і Zytara Labs.

На якому маркетплейсі представлять невзаємозамінні токени, не уточнюється.

У 2017 році Мейвезер просував первинне розміщення монет (ICO) проєкту інтелектуального аналізу ринків Stox. Через два роки інвестор звинуватив блокчейн-платформу і її засновника Моше Хогега в неправомірному використанні більш $ 4,6 млн.

У 2018 році Комісія з цінних паперів і бірж США оштрафувала Мейвезера на $ 614 000 за просування ICO Centra Tech. Боксер не визнав і не спростував звинувачення регулятора, але погодився виплатити незаконно отриманий дохід, штраф і відсотки.

До цього суд Флориди визнав токен проєкту цінним папером. Засновників Centra Tech звинуватили в обмані інвесторів. У 2020 році один з них отримав рік в’язниці.

Нагадаємо, у квітні 2021 року боєць змішаних бойових мистецтв Хабіб Нурмагомедов виставив на аукціон унікальний NFT за стартовою ціною $ 290 000.

У травні канадський футболіст мюнхенської «Баварії» Альфонсо Дейвіс анонсував випуск власної колекції невзаємозамінних токенів на платформі Binance.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *