OpenSea

Близько 80% виторгу від продажів OpenSea припало лише на 5% користувачів – Chainalysis

Аналітики Chainalysis з’ясували, що близько 80% прибутку від продажу невзаємозамінних токенів на OpenSea припадає лише на 5% користувачів

Майже 80% продажів на маркетплейсі невзаємозамінних токенів (NFT) під назвою OpenSea припадає лише на 5% користувачів. Такого висновку дійшли аналітики блокчейн-компанії Chainalysis.

Експерти зазначають, що найкращі з 5% у середньому платять 2,2 ETH (~$9000) за NFT-токени, які пізніше перепродують. Цей показник більш ніж удвічі перевищує середню закупівельну ціну маркетплейса.

Втім, лише покупного капіталу недостатньо для успішних NFT-торгів, вважають у Chainalysis. Високі закупівельні ціни справді найчастіше корелюють з успіхом NFT, проте така стратегія катастрофічна, якщо продавець тримає токени з менш ніж 10 унікальних NFT-колекцій.

NFT

Як стверджують у Chainalysis, найуспішніша група NFT-трейдерів – це ті, хто в середньому купив токени близько 28 унікальних колекцій. Диверсифікація інвестицій окупається найкраще, оскільки прибуток розподіляється рівномірно за кількістю угод, зазначають у Chainalysis.

Також у Chainalysis підрахували джерело коштів у найуспішніших NFT-трейдерів на OpenSea. Як видно на діаграмі нижче, найбільше (34,1%) капіталу надходить із децентралізованих бірж. На другому місці (24,3%) опинилися інші смартконтракти.

NFT

Трійку за джерелами капіталу закрили централізовані криптобіржі. Окрім того, з’ясувалося, що близько 9% капіталу беруть у криптокредитних організацій. З гемблінгу на NFT припадає лише 0,3% капіталу, а викрадених коштів і не помічено.

Раніше головний операційний директор Nonfungible Готьє Цуппінгер з’ясував, що майже 74% NFT, куплених на OpenSea за III квартал, так і не змогли перепродати. Це пояснюється тим, що в більшості випадків після покупки NFT-токена новий власник просто не може позбутися товару.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *