7 Серпня 2021 в 08:42
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Bloomberg очікує відновлення ралі біткоіна в другій половині року

Поради криптовалюти
Share this page to Telegram

Курс біткоіна (BTC) в суботу, 7 серпня, тримається в районі $ 40 800. Днем криптовалюта спробувала закріпитися вище $ 41 000, проте їй не вистачило підтримки для утримання позицій.

Стратег Bloomberg Майк Макглоун недавно заявляв, що BTC має реальні шанси на повторення весняного забігу, результатом якого стало досягнення рекордної позначки в $ 64 000.

Причому цей аналітик стверджує, що біткоін більш схильний до зростання, ніж до відкоту до $ 20 000. Таку точку зору стратег висловлював, коли монета торгувалася нижче $ 35 000, і багато спостерігачів прогнозували подальше падіння її вартості.

Команда аналітиків Bloomberg, куди входить і Майк Макглоун, в кінці поточного тижня, опублікували доповідь по оцінці обставин на криптовалютному ринку. У ньому говориться, що в фундаментальному відношенні настрою в стані інвесторів покращились, що вже позитивно позначилося на таких критеріях, як мережева активність і обчислювальні потужності.

Відновлення ралі очікується в другій половині 2021 року. Причому в ціні зросте не тільки біткоін, але й інші цифрові валюти, які традиційно залежать від BTC.

Макглоун зі своєю командою торкнувся також перспективи ефіру (ETH). За словами авторів доповіді, кожне оновлення мережі буде позитивно відбиватися на ціні її базового активу. Паралельно варто очікувати зростання масштабів застосування як біткоін, так і ETH.

Зараз ефір торгується на рівні $ 2770. Напередодні форку London ціна альткоіна додавала, проте після цієї події ослаблення активності користувачів мережі призвело до помірного зниження вартості ETH.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар