Blockchain.com

Blockchain.com купила криптовалютну компанію у Латинській Америці

Біржа та провайдер криптовалютних гаманців Blockchain.com оголосила про покупку аргентинської криптовалютної компанії SeSocio для розширення присутності в Латинській Америці.

Сума угоди не розкривається, але в Blockchain.com назвали її «найбільшим на сьогодні придбанням».

Блокчейн-платформа заснована у 2017 році в Буенос-Айресі SeSocio дає можливість користувачам інвестувати в криптовалюти та надає доступ до екосистеми DeFi. На момент написання її сайт працює під логотипом Blockchain.com.

SeSocio

100 співробітників аргентинської фірми приєднаються до команди біржі, загальна чисельність її штату сягне 400 осіб.

Blockchain.com також планує відкрити офіси в Аргентині, Бразилії, Чилі, Колумбії та Мексиці.

«Латинська Америка подає одну з найбільших можливостей для зростання криптоіндустрії у майбутнє десятиліття. Мільйони людей бачили тяжку інфляцію, нові фіатні валюти з’являлися з повітря, спостерігалася політична нестабільність. Все це створило сприятливе середовище для криптовалюти», – заявив CEO Blockchain.com Пітер Сміт.

У компанії зазначили, що продовжать стратегічне зростання, у тому числі шляхом поглинання. Раніше Blockchain.com купила постачальника ІІ-рішень для позабіржової торгівлі Artificial Intelligence Exchange, інвесткомпанію Magic Carpet та стартап Storm.

Нагадаємо, у березні Blockchain.com залучила $300 млн у раунді фінансування Серії С, за підсумками якого досягла оцінки у $5,2 млрд.

У ході раунду $100 млн в компанію вклав керівник активами Baillie Gifford. Відома як один із перших інвесторів Google, Tesla та Airbnb фірма з Шотландії стала найбільшим стороннім акціонером Blockchain.com.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *