Block.one

Block.one провела перші тести системи управління EdenOS

Засновник розробляє блокчейн EOS компанії Block.one й інвестор Брендан Бламер повідомив, що перші тести платформи децентралізованого управління блокчейном EdenOS пройшли успішно.
EdenOS можна розглядати як систему управління взаємодіями ентузіастів блокчейну, яка забезпечує простий і ефективний спосіб координації роботи та управління змінами на рівні блокчейну. Це перша подібна система, яка використовує принцип фрактального демократичного врядування.

Система буде використовувати платформу EOS.IO для проведення транзакцій, а також криптовалюта EOS в разі необхідності інтеграції платежів. EdenOS використовує архітектуру смартконтрактів на базі Eosio 2.0.

Бламер підкреслив, що EdenOS – це «нове і захопливе» нововведення для розробників і спільноти. Система повинна відкрити нові можливості у сфері децентралізованого управління. Альфа-версія тестової мережі для роботи EdenOS була розгорнута близько десяти днів тому, після цього почався процес запрошення учасників, а 13 травня пройшли перші вибори.

На початку року з Block.one пішов один із засновників компанії Даніель Ларімер (Daniel Larimer). За його словами, «цензура в компанії вийшла з-під контролю» і тепер він буде самостійно «створювати вільний від цензури ринок».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *