TRON

BitTorrent Chain став повноцінним сайдчейном Tron

Розробники Tron офіційно запустили сайдчейн BitTorrent Chain, який зв’яже їх блокчейн із мережами Binance Smart Chain та Ethereum. На цей час йдуть вибори суперпредставників для нового протоколу шляхом голосування токенами BTT за запропонованих кандидатів.

Учасники голосування отримають нагороди за заморожену криптовалюту, правда їх розмір та порядок виплат поки що не визначено.

Тривалість виборного процесу визначається квотами за кількістю власників нод та лімітом ставки PoS для кожного нода. Виборчий процес вважається завершеним, коли ці параметри будуть виконані.

Блокування BTT виборців, позитивно позначилося на курсі токена, трейдери повністю викупили просідання та оновили максимуми тижня.

Tron

Запуск BitTorrent Chain цікавий тим, що у планах розробників стоїть налагодження мостів із протоколами другого рівня Ethereum, які отримають прямий вихід на BSC. Цілком можливо, що в цій схемі Tron займе другорядне місце.

Цей блокчейн не зумів привернути увагу достатньої кількості розробників DeFi, поступившись місцем іншим конкурентам Ethereum. Наразі Tron бореться за можливість повернутися до топ-30, а колись входив до першої десятки рейтингу

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *