Аналіз цін BTC, ETH, XRP

Bitmain про успіх блокчейна

Голова Bitdeer Group і співзасновник Bitmain Джихан Ву заявив, що сфера криптовалюти та майнінгу може в недалекому майбутньому обійти інтернет. Інновації в галузі блокчейн-технологій мають для цього всі шанси і їх розвиток, і становлення в громадськості стає більш оптимістичним з кожним днем. Заява голови було зроблена під час конференції по екології гірничодобувної промисловості.

Bitdeer є найбільшою універсальною платформою хмарного майнінгу криптовалюти. Нещодавно компанія оголошувала про своє нове фінансування в особі гонконзької дочірньої фірми Genimous Technology, Genimous Investment. Фінансування в розмірі 12 мільйонів доларів направлено на розвиток сервісів хмарного майнінгу Bitdeer.

На конференції по екології гірничодобувної промисловості Джихан Ву неодноразово підкреслював, що області блокчейн-технологій на цей час продовжують своє становлення. Оптимістичне майбутнє криптоіндустрії забезпечують багато факторів. Серед них він відзначив нові можливості, які блокчейн надасть своїм користувачам. Співзасновник Bitmain також поділився припущенням, що ці інновації зможуть навіть перевершити сам Інтернет.

Співзасновник Bitmain про успіх блокчейн-технологій

Сьогодні сфера криптовалюти і цифрових технологій продовжує заслуговувати довіру, як у громадськості, так і у світових фінансових підприємств. Ву підкреслив, що у сфері цифрових активів, все одно можуть виникнути певні проблеми. Основні серед них – це впевненість користувачів і компаній в самій технології, отримання їх довіри. Криптовалютна економіка продовжує розвиватися і багато в чому це обумовлено великим інтересом великих компаній до індустрії:

«Це добре для галузі, оскільки вказує на те, що вона все більше отримує визнання з боку основних фінансових організацій. Будь-то новий операційній напрям для компанії або новий вид фінансових інвестицій, я вважаю, що все більше і більше великих компаній будуть продовжувати входити в цю галузь в майбутньому ».

На конференції також були присутні Метт Конг з Bitdeer’s, Е цзецзи, Лян Баоцин і Ге Юешен з Matrixport, віце-президент Bit Mining Мен Сяоне і генеральний директор Btc.top Цзян Чжоер. Генеральний директор Bitdeer Group зазначив, що компанія провела підготовку для швидкої та ефективної адаптації до нових тенденцій в гірничодобувній галузі та змін ринку.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *